Kılıçdaroğlu’nu ayakta uyuttular!

Kılıçdaroğlu’nu ayakta uyuttular! Kılıçdaroğlu’nu ayakta uyuttular!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na 2021 yılının Haziran ayında Kuştur bitişiğindeki arazide temeli attırılan Kampinova Projesi, 20 ay sonra Davutlar’daki Sevgi Plajı’nda inşa edilmeye başlıyor. CHP Lideri’nin kamp merkezi olarak attığı tuvalet temeli ise, icradan satılan arazi üzerinde kaderine terk edildi.

“Dijital Göçebelerin Buluşma Noktası” konsepti ile turizmde alternatif olarak sunulan Kampinova Projesi için Kuşadası Belediyesi önce Kuştur Tatil Köyü bitişiğindeki icralık bir arsayı adres gösterdi. CHP Lideri’nin 2021 yılının Haziran ayında yaptığı Kuşadası ziyaretinde kamp merkezinin temeli atıldı. Ancak temelin atıldığı süreçte başlayan haciz işlemleri sonucunda arazi mahkeme kanalıyla satıldı. Kılıçdaroğlu’nun “Kamp Merkezi” temeli üzerine ise tuvalet inşa edildi.

Aydın Büyükşehir Belediyesi, Habitat Derneği ve Kuşadası Belediyesi tarafından ortaklaşa yapılması planlanan Kamp Merkezi projesi yer sorunu nedeniyle bir süre askıya alındı. En sonunda proje için halen Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilen Sevgi Plajı’nda karar kılındı. Bölgede yaklaşık 13 dönüm bir arazi üzerine kurulması planlanan merkez için geçtiğimiz hafta düğmeye basıldı ve sınırları belirlendi. Merkez’in Nisan sonunda bitirilmesinin hedeflendiği ifade edildi.

https://slkhaber.com/kilicdaroglu-nun-temelini-attigi-ruya-proje-icradan-satisa-cikti/


  • post

Yorum Yazın