Kuşadası’ndaki inşaat terörü Kılıçdaroğlu’na kadar ulaştı!

Kuşadası’ndaki inşaat terörü  Kılıçdaroğlu’na kadar ulaştı! Kuşadası’ndaki inşaat terörü Kılıçdaroğlu’na kadar ulaştı!

Şarkıcı Atilla Taş, sokaklardaki faciayı anlattığı son paylaşımlarını engelleyen Belediye Başkanı Ömer Günel’i CHP Genel Başkanı’na “kral” diye şikayet etti

Hayatını Kuşadası’nda sürdüren şarkıcı Atilla Taş ile Belediye Başkanı Ömer Günel arasındaki “inşaat terörü” gerilimi zirveye tırmandı. Geçtiğimiz haftalarda twitter hesabından yaptığı “Kuşadası’nda inanılmaz bir inşaat terörü var” paylaşımı sonrası Günel tarafından engellenen Taş dün de sokaklardaki inşaat artıkları yüzünden meydana gelen kazalara dikkat çekerek, “birileri ölünce mi harekete geçeceksiniz” şeklinde yeni bir mesaj paylaştı.

Eleştiri içerikli gönderisi sonrasında Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel tarafından bir kez daha engellenen şarkıcı, bu kez üslubunu sertleştirerek, Günel’i eleştirilen AK Partili belediye başkanları ile kıyaslayarak Canımız pahasına savunduğumuz partinin Belediye Başkanı. Ego 1500” şeklinde yeni bir paylaşım yaptı.

Atilla Taş’ın bombardımanı eleştiri mesajı ile sona ermedi. CHP üyesi olan ve bir dönem Parti Meclisi’ne adaylığını koyan ünlü şarkıcı son paylaşımında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu etiketleyerek, Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel için “Başkanım inanın size bir çok belediye başkanınızdan daha kolay ulaşıyorum. Bildiğiniz Kral herifler” şeklinde bir tweet attı. Atilla Taş’a akşam saatlerinde Kemal Kılıçdaroğlu hesabından verilen yanıtta, “Aydın’a geldiğinizde yüz yüze konuşuruz” denildi.

 


  • post

Yorum Yazın