Meydanda silahlı çatışma!

Meydanda silahlı çatışma! Meydanda silahlı çatışma!

Kuşadası’nda bir alkollü mekanda bir müşteri ile mekan sahibi arasında iddiaya göre müziğin sesinin yüksek olmasından dolayı çıkan silahlı kavgada 2'si ağır 5 kişi yaralandı.

Olay, Liman civarında saat 23.30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre limandaki alkollü bir mekanda iddiaya göre müzik sesinden dolayı bir müşteri ile mekan sahibi ve çalışanlar arasında tartışma çıktı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüşerek mekan dışına taştı. Mekana yaklaşık 100 metre uzaklıktaki Balıkçılar Meydanı'nda öfkeli müşteri silahına sarıldı. Olay sırasında çalışanlardan H.D. ve O.İ, silahla, Ç.Ü. ise darp sonucu yaralandı. Müşterilerden Y.D. ve D.D. de darp edilerek yaralandı.

Olay sırasında Bu sırada meydana yakın olan polis ekipleri olaya anında müdahale etti. Ekipler, silahlı saldırganı kısa sürede etkisiz hale getirerek gözaltına alırken, yaralılar da olay yerindeki sevk edilen ambulanslarla ilk müdahalelerinin ardından Kuşadası Devlet Hastanesine kaldırıldı. Olayla ilgili olarak A.Ç. ve E.K. gözaltına alındı.


  • post

Yorum Yazın