Dolar: 33.0170
Euro: 35.4220
Altın: 2510.1500

Yeni Haberler

post

Ticaret Odası’ndan Ankara’ya çağrı: Bizi esnaftan ayırmayın

Kuşadası Ticaret Odası Başkanı Serdar Akdoğan, pandemi nedeniyle güç günler geçiren üyeleri için bir dizi destek istedi.

post

Dokunulmadık bir cami kalmıştı!

Kuşadası’ndaki İkiçeşmelik Camii’nin ağaçlarla dolu avlusunun yol ve alt yapı düzenleme alanına dahil edildiği haberleri cemaati ayaklandırdı…

post

Leylek yuvalarında plastik tehdit!

Ot ve samanların arasına karışan naylon iplere dolanan yavru leylek, doğa severlerin müdahalesi ile kurtarılarak özgürlüğüne kavuştu.

post

Yasağı çiğnedi, aracıyla takla attı yaralandı ama polise yakalanmadı!

Kuşadası’nda sokağa çıkmak yasak olduğu halde trafiğe çıkan bir otomobil sürücüsü kontrolü kaybedince takla atarak tarlaya uçtu.

post

İşte CIA’nın Kuşadalı işbirlikçileri!

Amerikan Merkezi Haberalma Örgütü’nün Ajan L. Caskey yönetimindeki Kuşadası İstasyonu’nda örgüte için çalışan isimler de CIA raporlarında yayınlandı.

post

“Malum havuzda” gece mesaisi!

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’in evinin bulunduğu sitede, park olarak ayrılan alana inşa edildiği iddialarıyla gündeme gelen havuz doldurularak sezona hazır hale getirildi…

post

Bütün yollar yandaşlara çıkıyor!

Kuşadası’nın özelikle uzak mahallelerinde vatandaşlar bozuk yollardan yakınırken, bazı meclis üyeleri ve belediyeye yakın isimlere ayrıcalık tanınması tepki topladı.

post

İki tekerlekli terör kabusa döndü!

Kuşadası’nda sayısı 30 bini aşan motosikletler, hem sürücüler, hem de yayalar için tehlike saçmaya başladı…

post

10 bin adım efsane mi?

Diyetisyen Özge Özbak, sağlıklı yaşam için gerekli olan yürüyüş mesafesi konusunda yapılan bilimsel araştırmaları sizler için masaya yatırdı... İşte sonuç;

post

Borçlara yapılandırma, esnafa sicil affı geliyor

AK Parti bazı alacakların yeniden yapılandırılmasına imkan tanıyan kanun teklifini TBMM'ye sundu. Vergi borçları yeniden yapılandırılırken, esnafa sicil affı geliyor.