Dolar: 32.9590
Euro: 35.3640
Altın: 2499.7500

Yeni Haberler

post

Cennet vadide talana suçüstü

Kuşadası’nın “Toskana Vadisi” olarak tanımlanan Değirmendere’de Milli Emlak’tan arazi kiralayan şahsın, fazladan arazi elde edebilmek için Kirazlı köylüleri tarafından dikilen fıstık çamlarının üzerine onlarca kamyon moloz...

post

Caferli, geçmişini geri istiyor!

Kuşadası’nın “sakin köy”ü, “kırsal mahalle statüsüne” dönebilmek için harekete geçti. Tarımsal üretimin geleceğinden endişe duyan Caferli Köyü Güzelleştirme ve Dayanışma Derneği, Aydın Büyükşehir ve Kuşadası Bele...

post

Vicdansız hırsız, SMA hastası Ali Osman’ın nefesini çaldı!

Kuşadası’nda bir işyerine 20 aylık minik yavrunun gen tedavisinde kullanılmak üzere bağış toplamak amacıyla konulan kumbara, vicdansız bir hırsız tarafından çalındı.

post

Kirazlı karantinaya alındı

Kuşadası’nın Kirazlı Mahallesinde, koronavirüs vakalarının artış gösterdiği bazı sokaklara 10 gün süre ile giriş-çıkışlar yasaklandı.

post

CHP’li Tezcan’ı vuran zanlı 6 yıl hapse mahkum edildi

CHP Aydın Milletvekili Bülent Tezcan’ı silahla yaraladığı gerekçesiyle yargılanan Alpaslan Sargın, 6 yıl 15 gün hapis cezasına çarptırıldı.

post

Selçuk Belediyesi’nden CHP’li kiracıya 60 bin liralık torpil!

Belediye Meclisi ve Denetim Komisyonu Üyesi Burhan Öznur, işletmeci Celal Erkan’ın kira borcunu ödemeden Havuz Restoran’ı devrine onay veren yönetimi “ayrıcalık” yapmakla suçladı…

post

Korona babayı vurdu, oğlunu öldürdü

Güzelçamlı’da yaşayan baba-oğulun covid-19 ile mücadelesinde, 54 yaşındaki baba Ahmet Ergün kurtarılırken, 27 yaşındaki oğlu Mustafa Ergün tüm çabalara rağmen hayata tutunamadı.

post

“Güvercin Masa’daki yolsuzluk” soruşturması Günel’e uzandı

Kuşadası Belediyesi’nin Güvercin Masa için yaptığı hizmet alım ihalelerinde saptanan yolsuzluklarla ilgili olarak Belediye Başkanı Ömer Günel için de soruşturma izni verildi.

post

‘Torpilli havuz’ savunmasında "işgal" resmen itiraf edildi

Kuşadası Belediyesi, Marina Bölgesi’nde aralarında Belediye Başkanı Ömer Günel’in de bulunduğu 5 villa sahibi tarafından etrafı çevrilerek özel yüzme havuzu olarak kullanılan parkla ilgili verdiği savunmada, arsanın hazineye ait ...

post

Filiz Hanım’ın Selçuk Tarihi’ne hakaretle dolu dergisi toplatıldı

Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel’in imtiyaz sahibi olduğu Efesli Leylek Dergisi, Arsen Nişanyan’ın Selçuk tarihi ile ilgili hakaret dolu yazısına gelen tepkiler sonrası gizlice toplatıldı.