Mason Başkan’ın ödü patladı!

Mason Başkan’ın ödü patladı! Mason Başkan’ın ödü patladı!

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’e “Mason Locası”nın kapılarını açan adam olarak bilinen KUSAV Başkanı Levent Köylü, bu kez de ihtilaflı olduğu bir işadamının Ada Modern Sanat Galerisi’nin kapısına dayanarak kendisine ettiği hakaretler nedeniyle gündeme geldi. Olmayan diploması, lüks tutkusu ve pahalı otomobili dillerden düşmeyen Köylü, onlarca kişinin tanık olduğu baskın sırasında gizlice ortadan kaybolurken, kendisine ağır hakaretler yağdıran işadamından şikayetçi olmadı.

Çok sayıda tanık tarafından da doğrulanan olay önceki salı akşamı saat 22.00 sıralarında yaşandı. Edinilen bilgiye göre İ.T. isimli işadamı Balıkçılar Meydanı’nda CHP Kuşadası İlçe Yönetim Kurulu üyesi Çağlayan Erdem’in sahibi olduğu mekana gelerek cep telefonundan Levent Köylü’yü aradı. Köylü’nün telefonlarına cevap vermeyişine sinirlenen öfkeli işadamı, hem çevredekilere, hem de telefon açtığı 3. Şahıslara KUSAV Başkanı hakkında ağır hakaretlerde bulundu. Bir süre mekanda Levent Köylü’ye ulaşmayı deneyen İ.T. telefonları açılmayınca daha fazla öfkelenerek KUSAV Başkanı ile görüşme umuduyla iddialara göre eline bir bıçak alarak Ada Modern Sanat Galerisi’nin kapısına dayandı. Levent Köylü ortalıkta görünmemesine rağmen burada da hakaretlerini sürdüren İ.T. , CHP’li Çağlayan Erdem tarafından ikna edilerek geri döndü. Ancak siniri bir türlü yatışmayan öfkeli işadamı bu kez Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel ile Levent Köylü’nün mimar bir arkadaşını telefonla arayarak onlara da hakaret yağdırdı. İ.T. bir süre Balıkçılar Meydanı civarında dolaştıktan sonra ortalıktan kayboldu.

Olayın görgü tanıkları, mekanına geldiği andan itibaren İ.T.’yi izleyen Çağlayan Erdem’in Levent Köylü’yü uyararak kaçmasını sağladığını belirttiler. Olay, şikayetçisi olmadığı için polise aksetmezken, işadamı İ.T. ile Levent Köylü arasındaki ihtilafın nedeni ve Ömer Günel’in olayla ilişkisi hakkında farklı yorumlar yapıldı.  


  • post

Yorum Yazın