İzmir’de radara takılan Çapkın Başkan için çember daralıyor!

İzmir’de radara takılan Çapkın  Başkan için çember daralıyor! İzmir’de radara takılan Çapkın Başkan için çember daralıyor!

Geçtiğimiz ekim ayında, İzmir Mavişehir’de sevgilisi ile yakalanan Aydınlı evli Belediye Başkanı, yerel seçimler öncesinde siyasetin gündemini ısıttı. Adaylık hesapları yapan pek çok isim, tahminlerle çapkın başkanı belirleyip, seçim sürecinde kullanmak amacıyla görüntü peşine düştü.

Edinilen bilgiye göre olayın ortaya çıkmasından sonra hemen harekete geçen evli belediye başkanı da yakalandığı gün kullandığı güzergahtaki güvenlik kameralarını taratarak görüntülerinin silinmesini sağladı. Bu operasyonu ilginç kılan en önemli detay ise çapkın başkanın hem kendi partisinde, hem de diğer partilerde yer alan bazı rakiplerinin de isabetli tahminler yaparak aynı noktalarda görüntü arayışları oldu.

Belediye Başkanının seçim bölgesinde, hem adaylığın hem de seçimin kaderini değiştirebilecek skandal görüntülere güvenlik kameralarından ulaşamayan siyasiler, tüm umutlarını cep telefonu ile çekilmiş fotoğraflara bağladılar. Şimdi, adaylık mücadelesinin giderek kızıştığı son günlerde cep telefonu ile çekildiği düşünülen fotoğraflar farklı bir yarış başladı.

İŞTE O KAÇAMAĞIN HABERİ:

https://slkhaber.com/aydinli-baskan-in-mavisehir-kacamagi-radara-takildi/


  • post

Yorum Yazın