Hayko’nun Kuşadası sevdasının sırrı, bu surların arkasında saklı!

Hayko’nun Kuşadası sevdasının  sırrı, bu surların arkasında saklı! Hayko’nun Kuşadası sevdasının sırrı, bu surların arkasında saklı!

Son dönemlerde sık sık Kuşadası’nda görüntülenen, ünlü rock sanatçısı Hayko Cepkin, turistik ilçede kendisine yeni bir dünya kurma hazırlıklarına girişti. Pek çok önemli organizasyonda Belediye Başkanı Ömer Günel ile birlikte poz veren ünlü sanatçının, Kuşadası’nın Soğucak Mahallesi’nde doğa içinde satın aldığı arsada yaptırmaya başladığı evin inşaatı yarılandı. Dışarıdan bakıldığında kale surlarını andıran evine büyük özen gösterdiği belirtilen sanatçının inşaatının bürokratik engellere takılmadan büyük bir hızla ilerleyişinden memnuniyet duyduğu belirtildi.  Bu arada etrafı örtülerle çevrildiği için tamamı görünmeyen yapı, çevrede büyük bir merak uyandırdı. Ünlü Rock sanatçısının arazi komşuları, inşaatı büyük bir hızla ve gizlilikle sürdürülen binada ilginç detayların yer alacağını savunuyor.

Çevre sakinlerinin bu kanaati taşımasında en büyük etkenin, satın aldığı dönemde buraya getirdiği farklı bungalovdan kaynaklandığı ifade edildi. Hayko, bir fıçıyı andıran Bungolav evini Soğucak’a getirdiğinde ilk ziyaretçilerinden biri de Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel olmuştu.


  • post

Yorum Yazın