Okan’ın torpilli mekanı elden gidiyor!

Okan’ın torpilli mekanı elden gidiyor! Okan’ın torpilli mekanı elden gidiyor!

Ömer Günel’in göreve gelmesinden sonra Kuşadası Belediyesi’nin vazgeçilmez ünlülerinden biri olan şovmen Okan Bayülgen, Ada Macerası’nın sonuna geldi. Hiç kimsenin haberinin olmadığı bir ihale ile yeni belediye hizmet binasının önündeki tescilli yapıyı kiralayarak Dada Kafe olarak işleten ünlü isme kötü haberi İyi Parti Kuşadası Belediye Başkan Adayı Behçet Alp verdi. Alp, Hacı Feyzullah Mahallesi’nde mitinge dönüşen açık hava toplantısında yaptığı açıklamada, yeni dönemde burasının Down Kafe olarak işletileceğini duyurdu.

Başta kanalizasyon, temizlik ve su olmak üzere Kuşadası’nın ciddi sorunları bulunduğunun altını çizen İYİ Parti Adayı Behçet Alp, iktidara hazır olduklarını belirterek, hazırladıkları projelerin dışında acil eylem planı hazırladıklarını ve derhal devreye sokacaklarını söyledi. Huzurevi, mahalle kreşleri, gençlik merkezi gibi önemli sorunları kısa süre içerisinde çözeceklerini anlatan Behçet Alp, “Okan Bayülgen’e verilen kafeyi geri alacağız. Dada kafeyi Down kafe yapacağız ve down sendromlu ve engelli çocuklarımızın kullanımına sunacağız” dedi.

Son günlerde piyasaya sürülen kumpasla ilgili de sert konuşan İYİ Parti Adayı Behçet Alp şöyle konuştu: *Bunlar kaybettiklerinin farkındalar, bir tetikçinin ağzından çıkan iftiralara muhtaç duruma düşmüşler. Ama herkes onları da biliyor, çok şükür bizi de biliyor. Bizim tetikçilerle filan işimiz olmaz. Bu işleri en iyi onlar bilir. Biliyorsunuz sahte bir video çıkarttılar, bununla ilgili savcılığa suç duyurusunda bulunduk. mutlaka savcılarımız gereğini yapıyordur. Bunlar kendilerine rüşvet kurşunu sıkanları daha önce makam odalarında ağırladılar. Bunlar seçimi kazanırlarsa Özer Kayalı başkanımızı vuran tetikçiyi de makam odasında ağırlayacaklar. Buna izin vermeyelim. Bu nedenle bu seçim Kuşadası için seçim bir kurtuluş mücadelesidir. Kuşadası’nı ya kurtaracağız ya kurtaracağız. Başka şansımız yok” diye konuştu.


  • post

Yorum Yazın