O Başkan’ın “açıklayamadığı” servetin ucu Berlin’e uzanıyor!

O Başkan’ın “açıklayamadığı” servetin ucu Berlin’e uzanıyor! O Başkan’ın “açıklayamadığı” servetin ucu Berlin’e uzanıyor!

Kuşadası kamu oyu, merakla Belediye Başkanı Ömer Günel’in mal beyanını açıklamasını beklerken, gözler yaşadığı saray yavrusu lüks malikaneye çevrildi. Kuşadası’nın en pahalı evi olarak gösterilen muhteşem mülkün, Ömer Günel gibi Berlin doğumlu bir Türk vatandaşı adına satın alındığı öğrenildi.

Yaylaköy’de 3 parsel üzerine inşa edilmiş saray yavrusu lüks konut, 1977 Berlin doğumlu Fatih Yılmaz tarafından 2 Haziran 2021 tarihinde satın alındı. Önünde yüzme havuzu, bahçesinde süs havuzu ve seralar da bulunan konutun dekorasyonunu ise Ömer Günel’in yakın dostu, KUSAV Başkanı Levent Köylü yürüttü. Bir bölümünde ahırların ve manejin yer aldığı binicilik dostu sitenin çevresindeki yollar ise Kuşadası Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlendi. Yakın dostlarının at sevdalısı olarak tanıdığı Günel’in bu siteyi bu özelliği nedeniyle tercih ettiği ifade edildi.

Günel ailesinin yaklaşık 2 yıldır yaşamını sürdürdüğü ve değerinin 100 milyon lira civarında olduğu belirtilen küçük sarayın, Ömer Günel’in mal varlığı arasında yer alıp almayacağı merak konusu oldu.

https://slkhaber.com/kusadasi-nin-en-pahali-villasina-berlin-den-esrarengiz-yatirimci/


  • post

Yorum Yazın