Kılıçdaroğlu’nu Selçuk’ta sürpriz bekliyor!

Kılıçdaroğlu’nu Selçuk’ta sürpriz bekliyor! Kılıçdaroğlu’nu Selçuk’ta sürpriz bekliyor!

Selçuk Belediyesi’nin “şov”a dönüştürmek istediği “Efes Tarlası Yaşam Köyü” ziyaretinde CHP Lideri’nden kaderine terk edilen garajın akıbeti sorulacak…

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun bugün akşam saatlerinde yapması beklenen Selçuk ziyareti, İlçe garajının yarım bırakılmasına tepki gösteren bazı vatandaşlar için fırsat oldu. CHP Lideri’nin ziyaretinin duyulmasından sonra sosyal medyada örgütlenen çok sayıda vatandaş, yerel yöneticilerin bir türlü yanıtlamak istemedikleri soruyu partinin tepe yönetimine taşımak için fırsat olarak değerlendirdi. Aralarında bazı CHP’lilerin de yer aldığı Selçuklular, İlçe Garajı inşaatının 2018 yılı sonu itibari ile yarım bırakıldığını tesisin daha tamamlanamadan enkaza dönüşmesini içlerine sindiremediklerini belirterek, kendilerine bu konuda doyurucu bir cevap verilmesini istediler. Modern ilçe garajının Selçuk için önemli bir ihtiyaç olduğuna dikkat çeken pek çok vatandaşın, Selçuk Belediyesi tarafından organize edilen açılışa katılarak cevap alamadıkları soruyu Kemal Kılıçdaroğlu’na yöneltecekleri belirtildi. Sosyal medyadaki bu örgütlenme Selçuk Belediyesi ve CHP örgütlerinde rahatsızlık yarattı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Aziz Kocaoğlu döneminde projelendirerek inşaatına başladığı Selçuk İlçe Garajı, ödenek çıkartılmadığı için tamamlanamamış, ilgisizlik yüzünden inşaat bugünkü enkaz haline dönmüştü.


  • post

Yorum Yazın