Çalışanlar sürünürken Başkan ve adamları Bodrum’da saltanatta!

Çalışanlar sürünürken Başkan ve  adamları Bodrum’da saltanatta! Çalışanlar sürünürken Başkan ve adamları Bodrum’da saltanatta!

Belediye’nin mali durumunu gerekçe göstererek çalışanların düşürülen maaşlarını bile zamanında ödeyemeyen Kuşadası Belediyesi, israf konusunda sınırları aştı. Emekçisine bayram harçlığı bile veremeyen Belediye, Başkan Ömer Günel ve bazı üst yöneticilerin 3 günlük kampı için Bodrum’un en lüks otellerinden birini tercih etti.

Edinilen bilgiye göre Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, ARYA üst yöneticileri ve bazı belediye yöneticileri ile birlikte geçtiğimiz Cuma günü Bodrum’da Hilton Otel’de bir araya geldi. Ekip, ARYA’nın ve Kuşadası turizmine strateji belirlenmesi amacıyla düzenlendiği belirtilen kampta krallar gibi ağırlandı.

Kuşadası’nda benzer ölçekte onlarca otel varken, neden Bodrum’da düzenlendiği anlaşılamayan ve büyük bir gizlilik içinde gerçekleştirilen toplantıda, ARYA ile ilgili bazı önemli kararların alındığı ifade edildi. Hilton Otel’deki kampta, Başkan Günel’in bazı kurmaylarıyla Kuşadası Belediyesi’nin yeniden yapılanması ile ilgili görüş alışverişi yaptığı iddia edildi. ARYA ve Belediye yönetimi ile ilgili yeni bir yapılanma arayışı içinde olduğu iddia edilen Başkan Günel’in bu konuda önümüzdeki günlerde düğmeye basacağı belirtildi.


  • post

Yorum Yazın