İmzalar atıldı, Kuşadasıspor tepeden-tırnağa ithal oldu!

İmzalar atıldı, Kuşadasıspor tepeden-tırnağa ithal oldu! İmzalar atıldı, Kuşadasıspor tepeden-tırnağa ithal oldu!

Kuşadası’nda yatırıma karar veren Viven İnşaat işe Kuşadasıspor’dan başladı. Yeni sezon öncesinde BAL Ligi Temsilcisi’nde yönetimden, kadroya her şey yenilendi…

Önümüzdeki sezon BAL Ligi’nde mücadele edecek olan Kuşadasıspor, tepeden tırnağa kabul değiştirdi. Kuşadası’nda yatırım yapmayı planlayan Viven İnşaat ile işbirliğine giden siyah-beyazlı kulüpte başkanlığa bu şirketin ortaklarından ve eski oyuncu Alim Emiroğu getirilmesi kararlaştırıldı. Yaser Doğan’ın Onursal Başkan olarak görev yapacağı yeni oluşumda, Teknik Direktör olarak da Gürkan Ferhatoğlu ile anlaşmaya varıldı. Viven İnşaat ortaklarından Emrullah Yolçi’nin başkanlığını yaptığı Bornova FK’nın 23 oyuncusu da Kuşadasıspor’a transfer edildi. Yeni kadro Kuşadası’na gelerek işbaşı yaptı.

Siyah-beyazlı kulüpte Onursal Başkan Yaser Doğan’ın da katılımıyla düzenlenen imza töreninde, teknik heyet ve Bornova FK’dan gelen 23 oyuncuya imza attırıldı. Kuşadasıspor Teknik Drektörlüğü'ne getirilen Gürkan Ferhatoğlu, üst lige çıkmak için hazır takım olan Bornova FK ile anlaşılmasından ve takımın kendisine emanet edilmesinden memnun olduğunu ifade etti. Ferhatoğlu, ''Geçmişi başarı dolu köklü bir takıma geldim. Camia olarak başarıya aç bir takım. Bunun bilinciyle hareket edip, Kuşadasıspor'u üst lige şampiyon olarak çıkarmak için çok çalışacağız. Yeni sezon için 23 oyuncuyla sözleşme imzaladık. Bunun için çok mutluyuz. Oyuncularımızın hepsi birbirinden yetenekli, hepsine güveniyorum, formayı kapmak ve Kuşadasıspor'u şampiyonluğa taşımak için sahada sonuna kadar mücadele edeceklerinin inancındayım. Yeni transferlerimiz ve teknik ekibimizle daha büyük ve güçlü bir aile olduk" dedi.


  • post

Yorum Yazın