Belediye şirketi, çiftliğe döndü!

Belediye şirketi, çiftliğe döndü! Belediye şirketi, çiftliğe döndü!

Borç batağı içinde debelenen Kuşadası Belediyesi ve iştiraki ARYA’nın Ömer Günel yandaşlarına sağladığı imtiyazlar sınırları zorlamaya başladı. Belediye şirketi ARYA, son olarak ihalesiz kiraya verdiği işletmenin reklamlarını bile kendisi üstlendi.

Kiracı olarak Kuşadası Belediyesi’nin kullanımındayken belediye şirketi ARYA’ya devredilen, ARYA’nın da ihalesiz olarak Ömer Günel’in bazı ilişkilerinde arabulucusu olduğu iddia edilen Edip Sayılalioğlu’na ihalesiz olarak kiraladığı Okaliptus Düğün Bahçesi’ndeki düzenlemelerde sona gelindi. Kuştur bitişiğindeki alandaki işletme faaliyete geçmek için gün sayarken, reklamları Kuşadası’nda ARYA’ya ait reklam panolarını süslemeye başladı. Hazırlanan görsellerde Kuşadası Belediyesi ve ARYA logolarına yer verilmesi, halk arasında Okaliptus’un belediye şirketi tarafından işletileceği algısı yarattı. Bu algı sonucu işletme ile ilgili güçlü bir güven duygusu oluşturuldu.

ARYA’nın yeni işletmeden organizasyon başına pay alacağı için tanıtımı üstlendiği iddia edilirken, işletmeden aslan payını alacak olan Edip Sayılalioğlu’nun reklam bedeli ödeyip ödemediği merak konusu oldu.

BAKIN  İŞLETME NASIL KİRALANDI:

https://slkhaber.com/yandaslar-icin-balli-duzen/


  • post

Yorum Yazın