Kuşadası güçbirliği sahaya indi!

Kuşadası güçbirliği sahaya indi! Kuşadası güçbirliği sahaya indi!

Kuşadası AK Parti’de belediye başkanlığına talip olan ikinci isim de sahaya indi. Eski ilçe başkanı Mustafa Gökçe, resmi aday adaylığı başvurusunu tamamladıktan Kuşadası’nın sorunlarından ilçenin geleceğinin garanti altına alınması için destek istedi. Kalabalık bir grup eşliğinde halkın karşısına çıkan Gökçe’ye ilk destek eski belediye başkanlarından Fuat Akdoğan’dan geldi.

AK Parti İlçe Başkanlığı önünde kendisini destekleyenler ve İlçe Başkanı Fatih Sarıgöz’ün de katıldığı bir toplantı düzenleyen Mustafa Gökçe, burada yaptığı konuşmada Kuşadası ilgili hedeflerini anlattı. Kuşadası’nın kangren haline gelen sorunlarını, “İçme suyu, Alt yapı ve Kanalizasyon, Otopark ve oldu bittiye getirilen tek yön çilesi” başlığı altında sıralayan AK Parti Belediye Başkan aday adayı, önceliğin bunların çözümü olduğunu vurguladı. Önümüzdeki 5 yıllık süreçte Kuşadası’nın 50 yılını garanti altına almayı planladıklarını anlatan Gökçe, sözlerin şöyle sürdürdü:

“Turizmci kimliğimle, sektörde edindiğim birikim ve tecrübeyle sorunları, talep ve beklentileri iyi bilen biri olarak turizm şehri Kuşadası’nın geleceğini kurtarmak için bu kutlu göreve talip oldum.

Şehrimizin potansiyelini en üst düzeye çıkarmak, altyapıyı güçlendirmek, katma değeri yüksek turizm projeleri yapmak, sürdürülebilir bir çevre politikasıyla ilçemizde ekonomik büyüme için projeler geliştirmeyi, Hükümetimiz nezdinde girişimlerde bulunup, devletimizin desteğiyle bunları hayata geçirmeyi taahhüt ediyorum.

Gelin Kuşadası için el ele verelim, artık imar rantlarının konuşulmadığı, belediye personelinin yolsuzluktan gözaltına alınmadığı, halkın malının peşkeş çekilmediği,  kirli dedikoduların yapılmadığı tertemiz şeffaf bir belediye için birlik olalım.

Çeşmelerinden tertemiz suyun aktığı, altyapı ve otopark sorunu olmayan, cadde ve sokaklarıyla tertemiz, deniziyle pırıl pırıl, parkları ve millet bahçeleriyle yemyeşil bir Kuşadası için beraber çalışalım.”


  • post

Yorum Yazın