Şok cinayetteki sır perdesi aralandı!

Şok cinayetteki sır perdesi aralandı! Şok cinayetteki sır perdesi aralandı!

Yöneticisi olduğu sitede, bıçaklı saldırı sonucu hayatını kaybeden Kuşadası Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Ahmet Balsak’ın ölümüne neden olan kanlı tartışmanın detayları gün ışığına çıkmaya başladı. 2 çocuk babası Balsak’ın hayatına mal olan tartışmanın, olayın yaşandığı sitenin geçmişten gelen sorunlarından kaynaklandığı, bu sorunları çözmek için yöneticiliği üstlenen genç İnsan Kaynakları Müdürünün, son günlerde yeniden gündeme gelen krizin kurbanı olduğu anlaşıldı.

Kadınlar Denizi’nde bulunan sitenin sakinlerinden edinilen bilgiye göre, zanlılar C.A. ve B.A. ile site yönetimi arasında bazı düzenleme talepleri nedeniyle yaşanan anlaşmazlık, zanlıların Almanya’dan gelişleri ile birlikte yeniden hortladı. Olayın yaşandığı dün, Ahmet Balsak tansiyonun yükselmesi ve tartışmanın büyümesi üzerine durumu kontrol altına alıp ortamı yatıştırmak için Almanya’da yaşadıkları belirtilen C.A. ile B.A.’nın evine gitti. Ancak burada da devam eden tartışma sonucunda şah damarına isabet eden bir bıçak darbesi ile kanlar içinde yere yığıldı. Ancak çevre sakinlerinin çağrısı ile olay yerine gelen polis ve sağlık ekiplerinin ilk incelemesinde Balsak’ın olay yerinde can verdiği anlaşıldı.

Polis tarafından gözaltına alına kanlı cinayetin zanlıları B.A. ve C.A. kardeşler, bugün Aydın Adliyesi'ne çıkarıldı. Savcılık sorgusunda Ahmet Balsak'ın kardeşi C.A’ya saldırdığını, onu korumak istediğini belirten ağabey B.A. pişman olduğunu söyledi. Savcılık tarafından tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edilen zanlılardan ağabey B. A. tutuklanarak cezaevine gönderildi. C. A. ise serbest bırakıldı.

Bu arada yarın memleketi Diyarbakır'da toprağa verilecek Ahmet Balsak için Kuşadası Belediyesi önünde tören düzenlendi. Törene katılan belediye çalışanlarının pek çoğu uğurlama sırasında göz yaşlarına hakim olamadı.

https://slkhaber.com/kusadasi-nda-sok-belediye-nin-personel-muduru-olduruldu/


  • post

Yorum Yazın